Renowacja motocykli Radom

renowacja motocykla shl

Renowacja motocykli jest w chwili obecnej bardzo popularna.Wiele osób posiada polskie motocykle zabytkowe. Trzeba przyznać, że legendy Prl-u – bo tak można nazwać motocykle wtedy produkowane do dzisiaj są cenione i z sentymentem wspominane. W czasach Prl-u Polska była jednym z największych producentów jednośladów.Począwszy od motorowerów Ryś,  Żak, Komar, Romet na  królu polskich szos junaku m10 skończywszy.

Warszawska Fabryka Motocykli produkowała motocykle wfm m06 z silnikami s01 125cm i wfm s34 z silnikami o pojemnoiści 150cm i  wfm osa. Także ta fabryka dostarczała silniki motocyklowe do kieleckiej SHL gdzie powstawały motocykle shl m06 z silnikiem 150 cm i shl m11 z silnikiem s32.

Nie sposób wspomnieć o motocyklach wsk m06 125 i modelach wsk dudek, wsk kos, wsk gil, wsk pak,wsk pic, wsk dudek, wsk b1, wsk b3, wsk kobuz, wsk z1, wsk z2, i innych.

Na koniec król polskich szos junak m07 i junak m10.

Renowacja motocykli to nie tylko nasza praca ale i pasja. Z chęcią podejmiemy się odbudowy motocykli. W tej chwili prowadzimy renowację simson awo sport, jawa perak typ 11 1952, Jawa perzak typ 18 350 , shl m11 red – wiśniowa 1961.

Renowacja motocykli Radom , Wierzbica, Ostrowiec Świętokrzyski , Kielce , Starachowice , Szydłowiec, Iłża, Skarżysko Kamienna – Stąd mamy najwięcej klientów.